Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dziadów Most

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Dobroszyce(Dziadów Most + 20 km)

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 220 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce 1000 m w urokliwej, wiejskiej okolicy otoczonej lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Wschodnia

Zielone Ogrody,Oleśnica(Dziadów Most + 17 km)

1 099 000 zł254 m² 4 326,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom szeregowy Zielone Ogrody, oleśnica 190 m powierzchni użytkowej / 250 m całości ogród garaż na 2 auta Są domy, do których się wraca. I są domy, z których się nie chce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nowosiedlice

Nowosiedlice(Dziadów Most + 19 km)

897 260 zł147 m² 6 103,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Rynek

Stare Miasto,Oleśnica(Dziadów Most + 17 km)

111,42 zł/m²18,22 m² 2 030 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie wynajmu lokalu usługowego oleśnica, rynek Prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 18,22 m , położony w samym sercu Oleśnicy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Strzelce

Strzelce(Dziadów Most + 22 km)

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 787 m²

Duża działka z budynkami pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 299/1 o powierzchni 10.787 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Smardzów

Smardzów(Dziadów Most + 21 km)

632 681 zł10 131 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. 1) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka(Dziadów Most + 16 km)

520 000 zł2 875 m² 180,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w uroczej miejscowości Sosnówka, w gminie Twardogóra. Działka położona jest pomiędzy istniejącą zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Chojęcin(Dziadów Most + 24 km)

345 000 zł50,79 m² 6 792,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości kwadrat przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wikliniarska

Lucień,Oleśnica(Dziadów Most + 17 km)

1 095 000 zł3 040 m² 360,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3040 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się części Oleśnicy - Lucień. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Poniatowice

Poniatowice(Dziadów Most + 6 km)

660 000 zł130 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży: małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Budynki wolnostojące, położone na wsi, która znajduje się ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami zlokalizowany w gminie Dziadowa Kłoda. Oleśnickie Pogodne Centrum w odległości 17 km. Parter o pow. ok 120 m2: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²