Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dziadów Most - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

240 000 zł20 700 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 124 m² 159,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: koncepcja deweloperska 5 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej | Gmina Oleśnica. Oferuję do sprzedaży gotową koncepcję biznesową zakładającą budowę 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nieciszów

Nieciszów(Dziadów Most + 22 km)

899 000 zł214,50 m² 4 191,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 221 m²

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! bez pcc! "nieruchomości Apartament" Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż komfortowego Domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł126,68 m² 4 728,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu nowych lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na jednym z pożądanych osiedli w mieście powiatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Cicha

Dziadowa Kłoda(Dziadów Most + 7 km)

1 599 000 zł120,30 m² 13 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 131/19 oraz 131/20 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują się blisko terenów zielonych oraz budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobroszyce

Dobroszyce(Dziadów Most + 20 km)

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączny przedstawiciel : Małgorzata Uliasz kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na małej wsi ( Białe Błoto), ok.15 km od Oleśnicy w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Perzów

Perzów(Dziadów Most + 15 km)

70 000 zł986 m² 70,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealne pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta obejmuje trzy działki o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 016 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2016 mkw. w Sadkowie, gmina Dobroszyce. I speak english. For more details call   . Zadzwoń, aby umówić się na prezentację. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Namysłów

Namysłów(Dziadów Most + 19 km)

880 000 zł182 200 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 18,22 ha użytków rolnych - zadbane łąki kl. IV-V, 12 km od Namysłowa, gotowe do użytkowania rolniczego. Kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 18,22 ha położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami zlokalizowany w gminie Dziadowa Kłoda. Oleśnickie Pogodne Centrum w odległości 17 km. Parter o pow. ok 120 m2: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Budynek usytuowany jest w środkowej części działki w odległości ca 30,00 m od krawędzi drogi aswaltowej.Budynek wolnostojący częściowo podpiwniczny, parterowy z poddaszem do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij